SS | destek@abanozmedya.com | Trabzon loading
doka@doka.org.tr | 444 8 290

Ajansımız tarafından 3 adet sonuç odaklı program yürütülecektir:

Doğu Karadeniz Bölgesi Turizm 2.0 Sonuç Odaklı Programı

- TR90 Bölgesinde Bölgede turizmi 12 aya yayarak bölge turizm gelirlerini ve turist sayısını artırmak amacıyla oluşturulmuştur. Hedef pazarların çeşitlendirilmesine; destinasyon yönetimi mantığıyla yeni turizm destinasyonlarının oluşturulması ve mevcutların geliştirilmesine; eko turizm, kamp karavan turizmi, toplantı ve etkinlik turizmi özelinde alternatif turizm türlerinin yaygınlaştırılmasına yönelik faaliyetlere odaklanılmıştır.

Yeni Nesil Girişimcilik Sonuç Odaklı Programı

- Doğu Karadeniz’de girişimcilik ekosisteminin geliştirilmesi amacıyla oluşturulmuştur. İlk, orta ve yükseköğrenimde eğitici ve öğrencilerin girişimcilik konusundaki farkındalık, bilgi ve becerileri ile TR90’daki girişimcilere ve geleceğin girişimcilerine hizmet veren beceri-tasarım atölyeleri, işgem, kuluçka ve hızlandırıcılar gibi yapıların altyapı, kurumsal kapasite ve hizmet kalitelerini geliştirmeye; girişimcilerin finansal desteklere, pazara ve iş dünyasından mentorlere erişimini sağlamaya ve bölgesel girişim faaliyetlerini koordine etmeye yönelik faaliyetlere odaklanılmıştır.

Kırsal Kalkınma Sonuç Odaklı Programı

- Kırsal nüfusun ekonomik refahının artırılması amacıyla oluşturmuştur. Üreticiler arasında yerel yönetimlerin öncülüğünde işbirliğinin geliştirilmesi ve yöresel ürünlerden elde edilen katma değerin artırılmasına yönelik faaliyetlere odaklanılmıştır.

2021-calisma-programi (2 Mb)
2020-calisma-programi (2 Mb)
2019-yili-calisma-programi (2 Mb)
2018-yili-calisma-programi (2 Mb)
2017-yili-calisma-programi (2 Mb)
KAYS
KAYS
DUYURU/İLAN
DUYURU/İLAN
Yatırım
YATIRIM
BİLGİ EDİNME
BİLGİ EDİNME
Uzman Görüşü
UZMAN GÖRÜŞÜ
Kalkınma Kütüphanesi
KALKINMA KÜTÜPHANESİ
Kalkınma İdareleri
KALKINMA İDARELERİ
Faydalı Linkler
FAYDALI LİNKLER
DOKA ROOF
DOKA ROOF
21
Paz
Tem2024