SS | destek@abanozmedya.com | Trabzon loading
doka@doka.org.tr | 444 8 290
DOKA 160. Yönetim Kurulu Toplantısı Giresun'da yapıldı
Bakan Kacır, Sporda Performans Ölçüm ve Yetenek Merkezi'ni Ziyaret Etti
Yapay Zeka ve Robotik Kodlama Merkezi Açıldı
Özdemir Bayraktar Bilim Merkezi ve Planetaryum Törenle Hizmete Açıldı
Mavi Ekonomi Paneli Düzenlendi
30 Aralık2020
Online Beceri Değerlendirme Projesinin Kapanış Etkinliği Yapıldı

Avrupa Birliği Komisyonu’nun İstihdam ve Sosyal Yenilik Programı (EaSI) tarafından finanse edilen ve Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı (DOKA) tarafından yürütülen Online Beceri Değerlendirme Projesinin kapanış etkinliği yapıldı.

Programın açılış konuşmasında “Özellikle pandemi süreci hepimize online araçların ne kadar önemli olduğunu gösterdi” diyen DOKA Genel Sekteri Onur Adıyaman, “Bu anlamda Online Değerlendirme Projemizin de geleceğe bir ışık tutacağını düşünüyorum” dedi. Adıyaman, konuşmasına şöyle devam etti:

“Sadece yaygın eğitimde değil örgün eğitimde de yüz yüze eğitim yerine online araçlar kullanılmaktadır. Global ölçekteki dijitalleşme dönüşüm sürecine de bu proje ile katkı sağlayacağız. Proje çıktılarından belki de en fazla İŞKUR’un faydalanacağını düşünmekteyim ve süreç içinde kendilerinin desteklerinden dolayı hem İŞKUR Genel Müdürümüze hem de ekibine çok teşekkür ediyorum. Tüm süreç boyunca hep yanımızda olan Kalkınma Ajansları Genel Müdürlüğümüze çok teşekkür ediyorum.”

Proje ortağı Karadeniz Teknik Üniversitesi, yerelde paydaşlar Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası, Trabzon Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ve Trabzon Halk Eğitim Merkezi ile proje boyunca muhteşem denecek bir uyum içerisinde çalıştıklarını ifade eden Adıyaman,

2021 yılının herkese sağlık, mutluluk ve huzur gitmesini dileklerinde bulundu.

Daha sonra Proje Koordinatörü DOKA Proje Geliştirme ve Uygulama Birim Başkanı Mehmet Bozdoğan’ın moderatörlüğünde devam eden kapanış etkinliğinde, Proje Koordinatör Asistanı Oğuzhan Şatır tarafından proje süreci, yapılan faaliyetler ve ortaya çıkan çıktılar hakkında katılımcılara bilgi verildi.

Proje sunumunun ardından Avrupa Komisyonu İstihdam, Sosyal İşler ve İçerme Genel Müdürlüğü Kıdemli Uzmanı Martina Ni Cheallaıgh’in, “Avrupa 2021-2027 Beceri Kazandırma Gündemi” ve Avrupa Eğitim Vakfı (ETF) Mesleki Eğitim ve Sosyal İçerme Uzmanı Lida Kıta ile Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD) Kapsayıcı Politikalar Türkiye Sorumlusu Mehmet Üvez’in, “Dijital Dönüşüm ve Geleceğin Meslekleri Sürecinde ETF Mesleki Eğitim ve Yetişkin Gündemi” başlıklı sunumlarının ardından soru-cevap bölümü ile kapanış etkinliği sona erdi.

Gallery
KAYS
KAYS
ANNOUNCEMENTS
ANNOUNCEMENTS
INVESTMENT
INVESTMENT
INFORMATION
INFORMATION
Uzman Görüşü
UZMAN GÖRÜŞÜ
Kalkınma Kütüphanesi
KALKINMA KÜTÜPHANESI
Kalkınma İdareleri
KALKINMA İDARELERI
Faydalı Linkler
FAYDALI LINKLER
DOKA ROOF
DOKA ROOF
30
Per
Kas2023