SS | destek@abanozmedya.com | Trabzon loading
doka@doka.org.tr | 444 8 290
11
Aralık
2020
2021 SOGEP Bilgilendirme

2021 Yılı Sosyal Gelişmeyi Destekleme Programı (SOGEP) Başvuru Süreci Bilgilendirme Toplantısı

2021 yılında Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Kalkınma Ajansları Genel Müdürlüğü tarafından ülkemizin 81 ilinde yürütülecek olan Sosyal Gelişmeyi Destekleme Programına (SOGEP) ilişkin proje hazırlık süreci, Ajansımız tarafından TR90 Bölgesi için başlatılmıştır.

Hazırlık sürecinde sosyal sorunların çözümüne yönelik proje önerilerinin, programın öncelikleri olan istihdam edilebilirliğin artırılması, sosyal içerme, sosyal girişimcilik ve sosyal yenilikçilik yaklaşımları dikkate alınarak geliştirilmesi ve nitelikli projelerle TR90 Bölgesine (Trabzon, Ordu, Giresun, Rize, Artvin, Gümüşhane) daha fazla kaynak çekilmesi hedeflenmektedir.

Bu amaçla 17 Aralık 2020 Perşembe günü saat 14.00’da çevrim içi bilgilendirme toplantısı yapılacaktır. Toplantıda başvuru süreci, tahmini takvim, başvuru belgelerinin hazırlanması ve proje geliştirme sürecinde dikkat edilmesi gereken önemli hususlar ele alınacaktır.

Toplantıya katılabilmek için DOKA 2021 SOGEP Çevrimiçi Bilgilendirme Toplantısı Zoom Kayıt Bağlantısından kayıt yaptırılması gerekmektedir.

Paydaşlarımıza saygıyla duyurulur.

KAYS
KAYS
ANNOUNCEMENTS
ANNOUNCEMENTS
INVESTMENT
INVESTMENT
INFORMATION
INFORMATION
Uzman Görüşü
UZMAN GÖRÜŞÜ
Kalkınma Kütüphanesi
KALKINMA KÜTÜPHANESI
Kalkınma İdareleri
KALKINMA İDARELERI
Faydalı Linkler
FAYDALI LINKLER
DOKA ROOF
DOKA ROOF
08
Per
Haz2023