SS | destek@abanozmedya.com | Trabzon loading
doka@doka.org.tr | 444 8 290
Bakan Kacır, Kadınlar Dokuyor Atölyesini Ziyaret Etti
DOKA’dan Bölgeye 35 Milyon TL’lik AB Fonu
Bakan Kacır, Giresun Sosyal Girişimcilik Merkezi’ni Ziyaret Etti
Bakan Yardımcısı İnan, Ordu’da İş İnsanlarıyla Bir Araya Geldi
2024 Yılı Sosyal Gelişmeyi Destekleme Programı (SOGEP) Ön Başvuru Dönemi Uzatıldı"
03 Kasım2023
Mavi Ekonomi Paneli Düzenlendi

Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı’nın (DOKA) proje ortağı olduğu Avrupa Denizcilik, Balıkçılık ve Yetiştiricilik Fonu (EMFAF) tarafından desteklenen Karadeniz Havzasında Mavi Ekonominin Güçlendirilmesi (4BIZ) projesi kapsamında çevrimiçi panel düzenledi.

Proje ortaklarından olan Ukrayna Igor Sikorsky Kiev Politeknik Enstitüsü Sikorsky Challenge 2023 (Girişimcilik Zirvesi ve Yenilikçi Proje Pazarı) etkinliğinde yer alan Mavi Ekonomi konulu panelde; Mavi Ekonomi alanında yürütülen faaliyetler ve hedefler konuşuldu.

DOKA Ekonomik ve Sosyal Kalkınma Birimi uzmanları Murat Karaca ve Arzu Aslaner panele katılım sağladı. DOKA’nın faaliyet alanları, Mavi Ekonomi alanında yürüttüğü planlama, programlama, proje, tanıtım, iş birliği, kapasite geliştirme, girişimcilik ve yatırım ekosistemi geliştirme çalışmaları hakkında katılımcılara bilgi veren DOKA Uzmanı Karaca, DOKA’nın 2024-2026 yılları arasında uygulayacağı Mavi Ekonomi Sonuç Odaklı Programı ve EMFAF 4BIZ projesi kapsamındaki faaliyetleri hakkında da sunum gerçekleştirdi.

Çevrimiçi panele katılan, Doğu Karadeniz Bölgesi’nde balıkçılık ve su ürünleri sektöründe faaliyetlerini yürüten firmaların yetkilileri de firmalarının kısa tarihçeleri, faaliyet alanları, yıllık üretim ve ihracat kapasiteleri, istihdam verileri, yeni girişimciler için bilgi ve tecrübelerini paylaştıkları sunumlar gerçekleştirdiler.

KAYS
KAYS
DUYURU/İLAN
DUYURU/İLAN
Yatırım
YATIRIM
BİLGİ EDİNME
BİLGİ EDİNME
Uzman Görüşü
UZMAN GÖRÜŞÜ
Kalkınma Kütüphanesi
KALKINMA KÜTÜPHANESİ
Kalkınma İdareleri
KALKINMA İDARELERİ
Faydalı Linkler
FAYDALI LİNKLER
DOKA ROOF
DOKA ROOF
22
Pts
Nis2024