SS | destek@abanozmedya.com | Trabzon loading
doka@doka.org.tr | 444 8 290
Doğu Karadeniz’de Alternatif Turizm Markalaşma Yolunda Projesi’nin Açılışı Gerçekleştirildi
Rize’de İmzalar Atıldı
Turizmde Hedef Pazarı Çeşitlendirme Çalışmaları Devam Ediyor
Turizmi 12 Aya Yaymak İçin Çalışmalar Devam Ediyor
Bölge ihracatının artırılması için KOBİ'lere destek verilecek
30 Ocak2020
Ajansımız Ace Of MICE Fuarı’na Katıldı

Ajansımızın, Doğu Karadeniz Bölgesi’nin sahip olduğu toplantı, fuar, kongre ve etkinlik türlerinde turizm potansiyelini tanıtmak amacıyla paydaş kurum, kuruluş ve firmalarla katıldığı Ace Of MICE İstanbul fuarı sona erdi.

22-24 Ocak tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenen fuara bu yıl 41 ülkeden 230 uluslararası satın alıcı ve 15.000’den fazla ziyaretçi katıldı.

Türk Hava Yolları Ana sponsorluğunda gerçekleşen fuar, MICE turizmi alanında Türkiye’nin en önemli etkinliği olarak öne çıkıyor.

Bölgemizde turizmini 12 aya yaymak, turizmde mevsimselliğin olumsuz etkilerinin azaltılarak turist sayısı ve turizm gelirlerini artırmak amacıyla Ajansımız, alternatif turizm tür ve faaliyetleri geliştirmek amacıyla üzerinde durduğu MICE turizm etkinlikleri kapsamında bu yıl söz konusu fuara 2. kez bölge olarak katılım sağladı.

Ajansımız tarafından Doğu Karadeniz Acente ve Otelleri için açılan standa hem kurumsal düzeyde hem de firmalar bazında bölgemizin tanıtımı yapıldı. Standa ayrıca firmalara B2B görüşmeleri yapabilmeleri için imkan sağlandı.

Doğu Karadeniz Bölgesi’nde gelişen turizmle birlikte tesisleşmede de önemli gelişim yaşandığına dikkat çeken Ajans Genel Sekreterimiz Onur Adıyaman, var olan kapasitenin özellikle sezon dışında turizm değerleriyle birlikte değerlendirilerek MICE turizmi için bölgenin bir marka destinasyon olması hedefiyle çalışmalar yürüttüklerini söyledi.

Galeri
KAYS
KAYS
DUYURU/İLAN
DUYURU/İLAN
Yatırım
YATIRIM
BİLGİ EDİNME
BİLGİ EDİNME
Uzman Görüşü
UZMAN GÖRÜŞÜ
Kalkınma Kütüphanesi
KALKINMA KÜTÜPHANESİ
Kalkınma İdareleri
KALKINMA İDARELERİ
Faydalı Linkler
FAYDALI LİNKLER
DOKA ROOF
DOKA ROOF
25
Sal
Haz2024